Od 1.6.2020 začínajú klubové tréningy s upraveným rovzrhom, viď v NOVINKY a OZNAMY
Od 1.6.2020 začínajú klubové tréningy s upraveným rovzrhom, viď v NOVINKY a OZNAMY
Od 1.6.2020 začínajú klubové tréningy s upraveným rovzrhom, viď v NOVINKY a OZNAMY
KURZ spoločenských tancov (cena: )
Kurzy spoločenských tancov pre verejnosť otvoríme v septembri 2020.

MARCOVÝ KURZ spoločenských tancov (cena: 65€ osoba)
Marcový kurz spoločenských tancov, začíname v pondelok 9.3.2020 o 19.30 hod. Kurz je vhodný pre začiatočníkov, pokročilých a mladomanželské páry. Trénuje sa vždy pondelok a stredu. Budeme preberať valčík, tango, polku, čaču, rumbu či salsu. Neprítomnosť na kurze pre chorobu alebo pracovné vyťaženie si môžete nahradiť v ďalšom kurze. Kurz vedie tréner Martin Sianta (reprezentant SR v STT, 25.miesto na MS v Rimini). Tancujeme v sále na G.Steinera 56/A,TT.Pre viac informácií, alebo prihlásenie do kurzu, kontaktuje p.Siantu 0905 195 887 alebo prostredníctvom mailu tsc.swing@gmail.com. alebo facebook. Let´s dance, let´s SWING

Mesačné tréningy spoločenských tancov (cena: 30 €)
Každý utorok a štvrtok sa konajú pravidelné tréningy pre všetky vekové kategórie. V časoch od 16.00 - 16.50 hod. pre deti od 5 do 7 rokov, od 17 - 17.50 hod. pre deti do 10 rokov a v čase od 18.00 - 19.30 sa konajú tréningy pre výkonnostné športové dvojice.19.30-21.00 prebiehajú klubové tréningy pre dospelých-senior. Tréning vedie hlavný tréner Martin Sianta. Pre prihlasovanie na pravidelné mesačné tréningy sa skontaktujte s Martinom Siantom. Informácie o kontakte nájdete v sekcii KONTAKT hore v menu.

LATINO LADIES (cena: 50€ )
Dámy, ktoré majú radi latino, pozývame Vás do našej školy na choreografiu, ktorá sa bude skladať zo samby, ča-či, salsy, rumby, prvky flamenga. Tancujeme celoročne vždy pondelok a streda od 18.20 hod-19.20 hod. Prihlásiť sa môžete na tsc.swing@gmail.com, facebook alebo na t.c. 0905 195 887. Tešíme sa na Vás.

Súkromné hodiny, predmanželská príprava (cena: 25 € osoba/pár)
Naša tančná škola poskytuje aj individuálne hodiny. Na týchto hodinách sa tréner venuje len jednému páru. Vhodné sú ako pre začínajúce páry,pokročilé tak aj pre mladomanželské páry. Kontaktujte Martina Siantu pre dohodnutie Vašej individuálnej hodiny. Kontaktné údaje nájdete v menu KONTAKT.

Špeciálny kurz šitý na mieru (cena: dohodou)
Obsahom tejto ponuky sú napríklad kurzy pre zamestnancov firmy, maturantov, rodinné udalosti a pod. Môžeme Vám vybaviť rôznych trénerov, aj z iných tanečných škôl. Termín týchto kurzov je závislý od dohody. Pre viac informácií kontaktujte Martina Siantu. Jeho kontaktné údaje nájdete hore v menu v sekcii KONTAKT.

TŠC SWING