Štvrtok 30.3.2023 otvárame KURZ spoločenských tancov a LATINO pre dospelých.
Štvrtok 30.3.2023 otvárame KURZ spoločenských tancov a LATINO pre dospelých.
Chystáte svadbu? Máte možnosť si natrénovať svadobné sólo. Volajte priamo trénerovi 0905 195 887
Tanečno-športové centrum SWING (TŠC SWING)
Tanečno-športové centrum SWING vzniklo v roku 1999 a svojimi aktivitami chce nadviazať najmä na úspešnú činnosť TK ZK ROH TAZ, n.p. - známej trnavskej „ TAZ-ky”, ktorej činnosť bola ukončená začiatkom deväťdesiatych rokov. Je prvým klubom v Trnave, registrovaným v Slovenskom zväze tanečného športu.

Riaditeľom TŠC SWING je Martin Sianta, úspešný bývalý reprezentant Trnavy na domácich a zahraničných súťažiach, donedávna reprezentant SR v tanečnom športe seniorov. Dnes je šéfom SWING-u, zároveň i trénerom tanečného športu, učiteľom tanca, choreografom.

Ako napovedá sám názov tanečno-športové centrum, nejde len o tradičnú tanečnú školu s typickou ponukou aktivít. TŠC SWING organizuje a poriada nielen kurzy spoločenského tanca pre mládež a dospelých, no vychováva aj páry pre súťažné tancovanie - v rámci súťaží TŠpV a SZTŠ. Najmladší tanečníci/čky sa stretávajú v krúžkoch na tanečno-pohybovej príprave, kde sa zoznamujú so základmi pohybu a tanca.

SWING sa neobmedzuje len na tanečnú činnosť - v ponuke má i kurzy MANEKÝN/-KA, MODEL/-KA, ktoré sú určené pre dievčatá a chlapcov, ktorí by chceli skúsiť prácu v modelingovej branži a nevedia ako začať. Kurzy spoločenského protokolu sú zase určené pre všetky typy škôl a podnikov. V ponuke tanečno-športového centra je taktiež reklamná a vydavateľská činnosť, počítačová grafika a DTP.

V portfóliu služieb SWINGu pribudli i jazyky - jazykové štúdio Let´s Talk! poriada ako firemné jazykové kurzy, tak i súkromné hodiny angličtiny, nemčiny, španielčiny či ruštiny. Ak teda potrebujete naučiť tancovať seba, manžela/-ku, či svoje dieťa; dcéra by sa rada naučila modelingové choreografie a syn perfektne po anglicky, urobte jediné – VYKROČTE K SWINGU...a vitajte na našich stránkach.


Tanečný klub SWING (TK SWING)
Dňa 10. 12. 2008 bol TK SWING zaregistrovaný do Notárskeho centrálneho registra určených oprávnených právnických osôb; týmto úkonom sme sa stali prijímateľmi 2% dane fyzických a právnických osôb. Opätovne i tento rok si Vás dovoľujeme požiadať o podporu darovaním 2% dane z príjmov, ktoré budú použité v súlade so Stanovami TK SWING na podporu tanca, športu, rozvoj talentovaných detí a mládeže.


Všeobecné pokyny
pre darcov, ako i postup krokov na poukázanie 2% z dane pre právnické osoby, postup krokov na poukázanie 2% z dane pre fyzické osoby, ktoré si samé podávajú daňové priznanie a postup krokov na poukázanie 2% z dane pre zamestnancov, ktorí požiadali svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň sme pre Vás pripravili tu.

Naše údaje:
Názov: Tanečný klub SWING
Právna forma: Občianske združenie podľa zákona 83/1990 Z.z.
Dátum registrácie: 10. 12. 2008
IČO: 37844237
Adresa: G. Steinera 56, 917 02 Trnava


S výnimkou jediného roku sme boli prijímateľmi tejto sumy, ktorá predstavovala nezanedbateľnú podporu tanečníkov, ich rodičov či priaznivcov tanca. Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli svojimi 2% na činnosť TK SWING!

Registrácia Stanov bola vykonaná Ministerstvom vnútra SR dňa 22. 11. 2002 pod číslom VVS/1-900/90-20613. V súčasnosti zastupuje Tanečný klub SWING jeho predsedníctvo.

Členmi TK SWING sa môžu stať všetci rodičia detí, ktoré u nás tancujú, členstvo je však podľa Stanov otvorené pre každého záujemcu. TK SWING ako občianske združenie je nezisková organizácia, právnická osoba, ktorá môže prijímať rôzne sponzorské dary a ďalšie financie; ich využitie je v kompetencii predsedníctva, v ktorom bude zástupca rodičov.TŠC SWING